| Louissa a întrebat:

Hey, tocmai am văzut la știri cum o eleva de liceu a ajuns la spital cu dureri mari de spate și de fapt era însărcinată și a și născut in aceeași zi. Alta fata nu a știut ca e însărcinată pana când a ajuns la spital și era de fapt in travaliu. Chiar este posibil așa ceva, sa nu iti dai seama ca ești însărcinată pana in momentul in care naști sau alea-s idioate? Adica sa nu ai simptome deloc? Sa vina menstruatia in continuare? Burta nu creste?

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

"Alta fata nu a știut ca e însărcinată pana când a ajuns la spital... Chiar este posibil ...sau alea s idioate?"

ori a doua variantă ori mint de ingheață și antigelul