| Annaa_4696 a întrebat:

Hey.Tot eu. [ Aia mica cu capu mare ] Revin din nou cu alta intrebare.

Am 2 probleme, cu care as vrea sa ma rezolvati :]]. deci :

1.As vrea niste coafuri pentru scoala, dar complicate si rapide. adica sa fie ceva extraordinar si ceva nebunesc. Dar nu : coada de cal, cozi impletite, cozi normale. ceva mai simpatic. mai natural. mai nebunesc. mai. tare

2.La scoala e una care se da in figuri, si ma enerveaza rau de tot.

Cateva replici cu care sa ii raspund si ea sta cu baiatul de care imi place mie. ceva complicat. cum pot fi mai tare ca ea. stii. ma refer sa fiu ceva gen cu o treapta mai sus decat ea.

Cam complicata chestia.

Hai ca v'am pupat :*!

Astept raspunsuri urgent!

Ciao!

Răspuns Câştigător
| TheUnikBiby a răspuns:

1. incearca o clama glamourette, poti face multe cu ea in afara de cele prezentata pe cartonas
http://www.fabuloasa.ro/2010/09/23/top-5-coafuri-rapide-si-fabuloase/

2. incearca pe moment sa ii gasesti niste replici pe masura...e mai usor...si bineinteles incearca sa iti ascunzi fata parand total nepasatoare la cea ce iti va spune