| Sophieeee a întrebat:

Hey TPU.
1)Cand ma conectez pe Metin2Fun imi zice "Eroare la conectare de server" de ce:S?
2)Cand se da drumul la inregistrarile de pe Metin2Tim
3)Ce ati alege dintre Saman, Ninja, Sura, Razboinic? De Ce?
4)Care din cele 4 creste mai repede?happy

Cel mai bun raspuns. Funda; x

8 răspunsuri:
| p1nk a răspuns:

3) sura ca e cel mai puternic dar are un dezavantaj e greu de crescut
4)eu cred ca razboinicul.

| biboO a răspuns:

1. pe metin2 fun GM face unele retusuri pentru ca dupa cum stim cu totii (jucatorii) a dat restart la server asta a inclus si stergerea conturilor noastre deocamdata inca se lucreaza la el

2.nu prea curand pentru ca sunt prea multi playeri si GM se lipseste de lag parerea mea este ca tim este mai slab ca fun

3.as alege saman pentru ca...asta e domeniul meu nu intreba dclaughing

4. cred da ninja nu sunt sigurahappy

| Bubble_7593 a răspuns:

Razboinicul e bun si creste destul de repede.Sura este foarte bun dar creste greu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Razboinicul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca uneori gm lucreaza la serverbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Pentru ca s-a dat restart la server, dar se va da drumul, spera m ca nu ni se vor sterge iar conturile
2. S-au dat.
3.Ninja, e cel mai bun caracter pvp si pvm(Ninja-lama)
4.Sura pe Arme

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1) Inca se lucreaza pe serverhappy
2) S`a dat drumul pe Tim
3)Razboinic pentru ca e bun pvp si pvm (pvp corp ) pvm (mental)
4)Razboinicul creste cred ca happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1) lucreaza GM
2)acum
3)razboinic e foarte bun
4)razboinic da sura e bun pe magie neagra dar alege razboinicul pe corp