| oanabadoimmm a întrebat:

acum cateva zile un baiat m-a abordat pe facebook...(mentionez ne cunoastem si in realitate dar nu am vorbit niciodata). Mereu ma baga in seama pe facebook! Nu stiu daca ma place sau nu,eu cred ca da deoarece imi pune numai semne cu inimioare multi pupici,,,! Mereu imi zice ca ii face placere sa vorbeasca cu mine,si ca mereu isi face timp pentru mine happy Mai este un detaliu el are prietena dar nu stiu daca tine la ea,eu niciodata nu il abordez pe facebook,,,, dar el o face incontinuu ce sa fac? Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| Emmeii a răspuns:

Bună.

Probabil că nu e genul de băiat care ţine atât de mult la o relaţie, şi în acest caz la prietena lui. Aşa că mai bine te-ai îndepărta de el, zic eu.

Întreabă-l de ce vorbeşte aşa cu tine când el are o prietenă, care probabil dacă ar şti, ar fi foarte geloasă. Nu e drăguţ, pune-te în locul ei.

O zi bună!

5 răspunsuri:
| DracusorImpielitat a răspuns:

De fapt nu ai de unde sa stii daca el te place sau nu, din moment ce nu ati vorbit niciodata fata in fata. Daca el chiar te placea, nu iti punea inimioare, pupici, etc. Se limita doar sa iti spuna ca isi face timp pentru tine si la alte lucruri de genul, pe care le spunea subtil. Eu sunt de parere ca el te considera o amica. Un baiat cand place o fata, cum sa zic, nu se da asa de gol, daca te placea te chema sa te vezi cu el, pe ascuns evident, din cauza ca are prietena. Cum am mai zis, baietii trimit fetelor cu care nu sunt impreuna pupici si multe inimioare doar cand le considera prietene de incredere, fara sa le placa. Poate voi ati ajuns sa va intelegeti foarte bine, daca ati vorbit asa de mult, si poate simte nevoia sa vorbeasca cu cineva de sex opus, in afara de iubita lui.

| Roland22 a răspuns:

Asta e poate are nevoia sa vorbeasca cu cineva. daca te placea te aborda direct.

| RavnTapt a răspuns:

Trebuie sa il intrebi daca mai sta cu fata aceea. El, fireste ca te va mintii ca nu, ca nu stiu ce, dar totusi, eu te sfatuiesc sa iei legatura cu fata aceea si sa ii spui ca prietenul ei se da la tine ca sa eviti o eventuala "paruiala"

| oanabadoimmm explică:

Eu v-am povestit in mare m-a intrebat daca am iubit...nu cred ca il interesa daca nu era atras de mine plus ca vorbeste incontinuu cu mine

| oanabadoimmm explică:

MI-a spus ca ma si place!