| anonim_4396 a întrebat:

acum o jumatate de ora am facut o prostie foarte mare, deci sa incep: am vazut un videoclip pr ytb cum fuma unu o hartie si am incercat si eu prima data am simtit o arsura in gat, dar tot am continuat si am tras in jur de vreo 8-10 fumuri,dar de la primul fum am tras in gura nu in piept si pe la ultimul fum mi-a venit fumul in ochi si m-a durur outin ochiul, dar am repetat prostia si am tras din greseala in piept si m-a durut gatul simtind o arsura. Sper ca nu voi pati nimic pentu ca nu voi mai fuma NICIODATĂ, dar tot simt o mica durere in gat.
Raspunsuri utile pls!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Primul raspuns util:Nu mai face tot ce vezi pe Youtube.
Al doilea:e normal sa mai ai inca senzatia, nu o sa patesti nimic deoarece nu ai fumat mult, asteapta cateva zile si o sa ti revi, vea niste apa si niste ceaiuri pana atunci.

| Anonim9q5 a răspuns (pentru Violleta2022):

Am uitat sa mentionez ca ma doare si capul rau, dar merci de sugestie!

| Anonim9q5 a răspuns (pentru Violleta2022):

Si poate am tras mai multe fumuri dar maxim 15(ceea ce nu pre cred)

| Namaparissia a răspuns (pentru Anonim9q5):

E normal sa te foar si capul

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde cu ce a fost impregnata hartia aia, ca toata toxicitatea ei s-a dus in gat si in plamani, de aceea suferi acum.

| Anonim9q5 a răspuns (pentru Violleta2022):

Nu a fost impregnata cu nimic a fost hartie normala fara tutun, etc.

| Ertyuiio a răspuns:

Mare e gradina Domnului...