| BruneTh a întrebat:

Aici este vb de prietena mea. Ei ii plac in acelasi timp 2 baieti... dar cu cel actual nu se mai intanleste si tot o evita mereu si nu stie ce sa faca iar cel de'al doilea care mi-a spus mie ca i se pare istet, amuzant si inteligent (P. S ii place mai mult de el) si cand e sa se intanleasca cu prietenul actual asta baga niste cuvinte gen:Mie dor de tine, Scz dar am fost ocupat, si ea e foarte miloasa si imediat il iarta dar in acelasi timp se gandeste si la celalalt tip... ce credeti ca ar trebui sa faca? Scz ca v'am pus sa cititi asa de mult. Ofer funda+Vot.

3 răspunsuri:
| laura3 a răspuns:

Ooff, cunosc si eu situatia asta...sa incerce sa`si urmeze inima, adica sa ramana cu baietul pe care il place mai mult. Sa nu asculte de lume sau de sfaturile altora, sa faca doar ce crede ea ca e mai bine` pentru aman`2 :*.

| BalonaşDulcee a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa se desparta de actualul sa-l ia pe baiatul celalalt ca il place mai mult [de primul nu-i mai place decat are senzatia asta... ea s-a atasat de el adica s-a obisnuit cu el ]

| iuliadana93 a răspuns:

Pai eu ii sugerez sa il lase p actualul iubit deoarece nu merita... odata ce mereu o evita s cauta motive e clar ca are p altcineva sau pur si simplu sa plicty de relatie... daca s gandeste la celalalt ar trebui sa vb cu el s sai ofere o sansa pentru o relatie frumoasa :X:X
fundita+vot