| NoNameSiPunct a întrebat:

Am 11 ani si jumatate si vreau sa port un sutien mai des. Am unul fara burete dar mama nu ma lasa sa-l pun ca cica ma fac femeie si ca mi se lasa sanii, Momentan port bustiera dar azi mama mi-a zis sa nu mai port bustiera ca mi se lasa sanii.Nu stiu ce sa mai fac. Toate fetele din clasa poarta numai eu nu si toate au sanii la fel ca mine. Ajutati-ma va rog. Cel mai bun raspuns va primi funda. xoxo:X:*

Răspuns Câştigător
| Katy20Kaithleen a răspuns:

La varsta asta nu este recomandat sutienul.In magazine se gasesc niste bustiere cu beretel la doar 6 lei si se aseaza foarte bine si nu se mai vede nimic prin ele si le face si mai maricele:X Bafta Scumpico:*

1 răspuns:
| LifeFail a răspuns:

Bună!
Vorbeşte deschis cu mama ta, spune-i cum procedează şi celelalte colege ale tale. Poate că va înţelege şi te va lăsa şi pe tine.
Baftă!