| Salluty a întrebat:

Am 12 ani si am inceput sa citesc cartea Eve de Anna Carey. As vrea sa-i intreb pe cei care au citit-o daca este potrivita pentru varsta mea. Va rog sa va spuneti parerea. Dau FUNDA :*
Sper ca am nimerit categoria laughing

Răspuns Câştigător
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Nu ai gresit categoria dar ai gresit cartea, citeste acum ceea ce ti se cere la scoala nu toate tampeniile si cand o sa mai cresti ce o sa citesti?

| Salluty explică (pentru besleaganicolaecosmin):

Mersi... eu am citi si jocul miciunii si am intrebat tot pe TPU ce carti ar fi asemanatoare. Asa am dat de Eve. Dar cand am inceput sa o citesc mi-am dat seama ca ma depaseste.
Poti sa imi recomanzi te rog niste carti?

| besleaganicolaecosmin a răspuns (pentru Salluty):

Fabiola, Camasa lui Hristos, Contele de Monte Cristo- e preferata mea-, Qvo vadis, alte carti scrise de Jules verne, Alexandre Dumais, Michel Zevaco,