| dani97 a întrebat:

am abonament Vodafone, iar luna asta mi-a venit factura 2 milioane. ce se intampla daca nu platesc luna asta? sad

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai iti ramane restanta si la un moment dat iti inchide abonamentul, daca nu platesti intr un anumit timp, datoria ta va fi preluata de o firma de recuperari creante si te vor bate la cap luni intregi cu telefoane, scrisori samd, pana te da in judecata si se ajunge la executare silita

| anapricopi76 a răspuns:

Pai iti va veni luna urmatoare factura de luna trecuta si factura de luna asta(tocmai care a trecut).

| Crisss22 a răspuns:

Hmm. cred ca vei plati luna viitoare mai mult. Dar ar trebui sa o platesti. Daca nu o platesti acum, cred ca o poti plati luna viitoare. maxim.

| puffii548 a răspuns:

Iti taie abonamentul pana ce platesti. Asa stiam eu. Funda?

| Dragutza_Paloma_Bianka_1998 a răspuns:

Pai daca nu platesti luna asta ai restanta adica luna viitoare platesti si factura respectiva si aceasta daca nu platesti nici atunci si in timp de 4 luni cred pot sa te dea in judecata stiu din propria experinta bine nu m-au dat dar era cat pe aci

| Moonshine a răspuns:

Daca nu platesti luna asta, vei primi penalizari pe zi ce trece, iar luna viitoare va trebui sa platesti factura asta + cea care va veni luna viitoare.Si mie mi s-a intamplat, te sfatuiesc sa o platesti.