| Pavlov_Manu_1990 a întrebat:

Am avut un vis când eram mai mic 8-9ani eram în casa veche a bunicilor mei unde și locuiam pe la 3-7 ani până sa ne mutăm vizavi. Mă rog, eram in pat, mă trezisem și mă dusesem în camera bunicului și în vis simțeam un miros frumos care l-am mirosit în viața reală azi când mă dadeam cu o alifie și când intrasem în camera lui erau cu totul alte persoane acolo. Eu am fugit, pentru că vazuse că m-am speriat a venit în camera unde eram și m-a luat de subțiori și mi-a spus,, ne vom vedea curând" și mi-a zâmbit cu ochii închiși și cu un zâmbet parcă scos din Anime și după m-am trezit. Acum simt doar mirosul ală, persoana care m-a luat de subțiori părea că e străbunicul meu decedat. Ce poate însemna? Pls dau fundă

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca l-ai tinut minte de atunci, si il stii asa detaliat, inseamna ca a trecut ceva timp. Bunicul tau mai traieste?
Poate e batran, si te astepti la asta, drept urmare ai visat ca o sa moara.