| Cuțu2 a întrebat:

am avut un vis super dubios și vreau să discut despre vis cu cineva care se descurca in domeniu. Nu mi s-au mai intamplat sa am vise de genul acesta și vreau pur și simplu sfatul cuiva care se pricepe. Este cineva interesat? Putem vorbi prin email-uri.
Dau funda

4 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Ti-am lasat mailul in privat.

| Violleta2022 a răspuns:

In cazul asta, mergi pe site-urile de ghicit vise, ca pe aici nu avem asa ceva.

| AliTheo18 a răspuns:

Sincer nimeni nu o sa se priceapa la asa ceva, mai ales aici, si nu poti sa stii adevarul, crezi ca e adevarat ce spune cineva, dar cat la suta de adevar are? Crede-ma oricum ca visele sunt doar vise, nu inseamna nimic, parerea mea, ca eu visez toate ****. Si nu inseamna nimic.

| Cuțu2 explică (pentru AliTheo18):

Știu ce zici, nu am avut niciodată impresia că visele sunt reale. știu că sunt doar vise dar de data aceasta simt ceva ciudat happy.