| Totulll1998 a întrebat:

am fost cu un baiat o luna si imi zicea ca ma iubeste si apoi s-a despartit de mine pentru alta care putea sa-i ofere ceea ce eu nu puteam.Si acum ea s-a despartit de el pentru altul si el o iubeste si vrea sa se impace cu ea,dar a intrebat-o pe prietena mea cea mai buna (verisoara lui)daca eu am prieten,si pe mai multi.Ce credeti ca vrea sa se impace cu mine? A intrebat-o acum o saptamana, daca vroia actiona deja nu? Eu inca il iubesc dar nu suport faptul ca s-a despartit de mine pentru alta, daca ati fi in locul meu v-ati impaca cu el?

Răspuns Câştigător
| madalinamadu a răspuns:

Am trecut si eu prin ceva de genu si am facut greseala sa ma impac cu el si a profitat de faptul ca il iubeam, m-a inselat si a doua oara iar cand incepuse si el sa ma iubeasc mie nu imi mai pasa. Deci nu merita sa suferi pentru nimeni, viata e frumoasa si trebuie sa profiti de ea. Daca totusi vrei sa il ierti, mai gandeste-te odata. Bafta!winking

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Eu nu m-as impaca cu el

| Dariusuu a răspuns:

Să nu faci greșeala ca să te împaci cu el.Nu merită și gata.
Dacă chiar te iubea nu ar fi fugit la alta pentru știu eu ce.

Ai grijă de tine.

Dă-i pace.

| Diana99Dia a răspuns:

Draga mea, am o prietena care s-a confruntat cu aceeasi problema ca si tine si la fel il iubea, dar iti spun ce i-am zis si ei.Din moment ce te-a lasat pentru alta inseamna ca el nu te iubeste cu adevarat, iar acum daca nu o mai are pe ea te vrea inapoi pentru ca stie ca ar putea profita de dragostea ta.Nu face greseala asta! Daca te-a lasat pentru alta o data o mai poate face si a doua oara si a treia oara...Nu te lasa pacalita de mincinosi de genul asta.Nu te iubeste cu adevarat. Sper ca te-am ajutatwinking