| alexπsandra a întrebat:

am și eu o intrebare? ieri am intalnit un tip care mă plăcea, insă eu nu il placeam, iar acum ma ignora total datorrită faptului că am prieten, el este mai simpatic de cat prietenul meu.

acum iubitul meu este gelos!
Ce să fac?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Gandeste-te 2-3 zile si mediteaza asupra sentimentelor pe care le ai pentru prietenul tau si decide-te daca il mai iubesti sau nu. Nu e prea normal sa fii asa pornita spre un alt baiat cand ai o relatie. Ori e doar o atractie care trece repede ori nu stiu. Mai asteapta putin si vezi cum te simti fata de baiatul acela.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

desparte-te de prietenul tău, că și așa nu simți nimic pentru el, dacă renunți așa ușor când vezi alt tip simpatic. dacă celălalt te acceptă, baftă.

| Elena_Emilia_2000 a răspuns:

Pai depinde ce vrei tu sa faci! Sa ramai cu prietenul tau sau sa fii cu tipul care l-ai vazut? Asculta-ti inima! Ia decizia care iti face bine.