| LifeIsColour a întrebat:

Hey TPU,am nevoie de ajutor, nu stiu pe ce am apasat din greseala si toate folderele.yahoo-ul. google-ul etc au aparut in partea stanga[ inainte erau tot in partea stanga a desktop-ului] doar ca acum au aparut pe o chestie albastra..chiar nu stiu cum sa va explic mai bine,inainte erau pe desktop dar puteam sa le aranjez eu cum vroiam,de exemplu cosul de reciclare era in partea stanga jos yahoo-ul era in partea dreapta etc, acum nu mai pot sa le mut cum vreau eu fiindca sunt pe chestia aia albastra...suna cam ciudat dar nu stiu cum sa va spun,sper ca ati inteles.Ce pot face sa fie iar la fel? Fundita, urgent!

Răspuns Câştigător
| Bubulutsaa a răspuns:

Dai restart la pc. si dupa. daca nu merge da-i click dreapta apoi alege:'aranjeaza icoane dupa' si alegi acolo. cum vrei big grin sper sa iti mearga si tie. >big grin