| Finn56ana a întrebat:

Am nevoie de sfaturile voastre! Okay sa incepem: Am si eu o cea mai buna prietena la care chiar tin foarte mult, deci sa ii zicem tipei asteia K.la noi la scoala venise o fata noua. Hai sa ii spunem F cu care am fost chiar buna prietena cu ea, dar ghici ce era o falsa.Si K a fost o,, victima,, sa zic asa, lol. Si K a avut un bff pentru multi ani pe care o cheama Irina, o urasc pe pitica asta.Asa s-au certat nu stiu ce si ghici ce? S-au impacat numai ca prietene cica.Da faza e ca si asta e o falsa like pe bune acuma.Eu sunt zodia leu adica foarte geloasa cand vine vorba de prieteni.Eu cu K ne vedeam in fiecare zi la 13, stateam pe afara pe urma urcam sus la mine sa ne uitam la Netflix si de astea. Eeee de weekendul asta iesim numai la 19 si la 21 plecam.Azi am intrebat-o daca iesim. Cica nu pot scuze.Am impresia ca se vede cu pitica.Eu prietene nu am, doar tipa asta si verisoara mea care e viata mea pur si simplu. M-as vedea mai des cu ea numai ca sta in Militari si eu cam la o ora si juma distanta de ea.Eu nu prea am pe nimeni si va spun cu toata sinceritatea probabil oir eu sunt prea geloasa si poate am putina dreptate.Mi-e frica sa nu ma tradeze. Help pls

Răspuns Câştigător
| Felissa13Eden a răspuns:

Daca ai sub 16 ani e ceva normal sa fii asa geloasa cand vime vorba de prieteni, asa sunt fetele cand sunt micute.
Am trecut si eu prin lucrurile astea in copilarie, iti recomand sa iti gasesti un hobby si sa nu mai pui atat la suflet. Daca fata aia e falsa cum zici tu, prietena ta ar trebui sa isi dea seama si singura.Nu poti sa faci un bine cu forta nimanui happy

| Finn56ana explică (pentru Felissa13Eden):

Multumesc mult♡︎

| Felissa13Eden a răspuns (pentru Finn56ana):

Cu drag, puiule

| Finn56ana explică (pentru Felissa13Eden):

Multumesc

4 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Fa-ti alte prietene mai de incredere.