| Your0sweet3dream01 a întrebat:

Hey TPU,
am nevoie de un sfat in privinta acestor telefoane Blackberry bold touch 9900; BlackBerry Curve 9300 si N97 (mini) deci care credeti ca dintre acestea merita sa-l cumpar? (avand in vedere de pret si functii) happy

Răspuns Câştigător
| NoName1234 a răspuns:

Eu zic sa iti iei Blackberry bold desi e putin mai scump ca Blackberry curve e mult mai bun.happy Eu am Blackberry curve si sincer mi se pare super najpa si stiu multe persoane cu Blackberry bold si e mai bun in mai multe privinte. Sper ca te-am ajutat! big grin

1 răspuns:
| DianaFP a răspuns:

BlackBarry Curve e cel mai bun din toate punctele de vedere happy