| InSTiNktt a întrebat:

am nevoie urgent cateva raspunsuri...big grin Stii cineva de unde pot downloada jocurile : Templu Run; Subway Surfers care sa mearga pentru telefonul : Samsung GALAXY Mini S5570! Dau fundita ...please

Răspuns Câştigător
| GeoGForce a răspuns:

Deci acest telefon are android...le poti downloada din android market acolo sunt multe si iti dau un site foarte bun (mobile games arena) e un site foarte bun...il studiezi si te inveti cu el bafta, fundita?