| Anonimus937382 a întrebat:

Hey TPU, am nevoie urgent de ajutor, pe mine mă jignesc mereu oamenii, dar asta nu contează, ceea ce contează este de ce mă simt trist când și eu își spun că ar fi trebuit să mă obișnuiesc cu asta? cum sa fac sa ma obisnuiesc cu jignirile fără să mă simt rănit? rog seriozitate!

4 răspunsuri:
| Continchiscontsters a răspuns:

Frate tu ești nebun? Doamne ferește cum sate obișnuiești ca cineva săte înjure și săte facă în tot felul ce ai frate ești bine? Cum sa alegi una ca asta? Nu frate nu permiți săte înjure nimeni nu permiți la absoluți nimeni sate înjure și săte face cum le vine lor în gură

| Continchiscontsters a răspuns:

Când vezi ca mai dai de asa... Fugi de ei ca nu ai nicio șansă pe nicio cale umană posibila sa discuți ca omul ca eu eviți cu ei contactul căci nu ai ce discuta și vorbi cu cu asa oamenii ăștia se hrănesc cu ceartă cu scandal și certuri ba chiar frate ajungi s-o ți-o și ei serios îți spun frate din cauza la ce? La niște. Evităi frate Lasă-l în soarta lor pe așa..Ca Dumnezeul are grija și de ei nu le permite săte înjure dacă nu leai făcut nimic frate mergi frumos la poliție nu-i obișnui sa se ia de viața ta de liniștea ta de sănătatea ta frate mergi frumos la poliție și anunță urgent ca nu-i bine sai obișnuiești să se ia de tine săte înjure o sa ajungă săte și bată ca își vor permite vede ca ești bun și lași de la tine și nu faci nimic și o să-și bata ști cum joc de tine? Nai habar nu permiți la absolut nimeni în viata asta să-și bata joc de tine și de viata ta și sănătatea ta Niciodată frate mergi la poliție urgent spune le totul tot ce-ți face ei ție

| Continchiscontsters a răspuns:

Nu obișnui pe nimeni să-și bata joc de viața ta nu te obișnui Doamne ferește și nu accepta pe nimeni să-și bata joc de viața ta frate și liniștea ta sănătatea ta vezi ca nu te lăsa în pace tot te provoacă caută scandale mergi frumos la poliție și bagăi la răcoare să-și revină sa fie oamenii nenorociți

| Continchiscontsters a răspuns:

Mergi frumos la poliție asta este frate procesul normală și legal pentru animale pe uni din ei doar pușcărie îi poate face oamenii pe ăștia nu este o rușine frate sa mergi la poliție și nici lașitate da decât sate iei la Doamne ferește omor cu ei din cauza ca și-o caută... Cel mai bine eviți și mergi la poliție