| PetroKida a întrebat:

am o intrebare. Filmul "mara" este la fel ca in carte? Adica se intampla toate exact ca in carte?
Citesc cartea dar as vrea sa vad si filmul pentru ca as intelege mai bine. dar nu stiu daca e cea mai buna alegere.:* sper sa ma ajutati. multumesc

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

In general filmele respecta linia operei dupa care s-au facut dar nu sunt identice pana la amanunt. Daca vrei sa-l vezi : http://video.google.com/....../videoplay

| PetroKida explică (pentru Salontanul):

Multumesc mult :*

1 răspuns: