| PinkLips847 a întrebat:

Am o intrebare pentru cei care ati terminat clasa a 11-a, profil filologie (dar nu neaparat). La cate materii ati dat simulari, 2 sau 3? Si as vrea sa stiu si parerea voastra despre cum sunt simularile sau daca v-au ajutat intr-un fel happy Multumesc anticipat :* O sa dau si eu funda

1 răspuns:
| GheorgheGheorghiuDej a răspuns:

In clasa a11-a se dau simulari doar la 2 obiecte.Aceste simulari nu ajuta asa de mult deoarece majoritatea invata pentru BAC dupa terminarea clasei a11-a