| XxPufosheniaXx a întrebat:

Hey TPU!
Am o mica problema cu colegii mei de clasa sad
Toti ma `adorau` ca sa zic asa...si se comportau frumoas cu mine. Eram foarte buni prieteni happy
Dintr-o data...nu stiu din ce motiv toti s-au enervat pe mine sad nu stiu sa le fi facut ceva rau! Acum mi se pare ca toti ma urasc(in afara de my bff).
Nu stiu ce ar trebui sa fac! Am incercat sa aflu ce e cu ei si ce au cu mine, dar nu am aflat nimic sad Ce ar trebui sa fac? Va rog sa ma ajutati...Dau FUNDA pentru raspunsul cel mai bun si concret big grin

Răspuns Câştigător
| RoyalLuxury a răspuns:

Trebuie sa vezi ce anume s-a schimbat in atitudinea ta. In mod sigur ori tu te-ai schimbat, ori ei s-au plictisit de caracterul tau. Sa fii Popular/a in ziua de astazi trebuie sa fii tot timpul inventiv.

1 răspuns:
| CrazyTeenager a răspuns:

Te ignora si nu iti mai dau atentia de inainte, s-au plictisit de prezenta ta probabil.