| LorenaLoveU a întrebat:

am o mica problema,luni plec la mare, La Costinesti si nu stiu ce sa imi mai cumpar pentru plaja! Mentionez:Stau 7 zile!
PS:Am deja 3 rochite de plaja
Ochelari de soare
Multe tricouri/maieuri
4 Costume de baie
Pantaloni scurti si o pereche de blugi lungi (daca ploua)
Lotiuni si Creme solare/bronz/plaja
Papuci pentru plaja

Răspuns Câştigător
| măcheamăăăî a răspuns:

-Geanta de plaja
-Un hanorac mai subtirel

In rest, e OK.big grin Distractie placuta!

3 răspunsuri:
| crina_1119 a răspuns:

Deja ai tot ce iti trebuie. straight face iti mai poti lua o geanta de plaja si poate o palarie draguta tot pentru plaja pentru a nu face insolatie. happy

| EvanescenceOne a răspuns:

Medicamente-in caz ca te imbolnavesti,prosoape-pentru ca cele de la hotel au fost folosite si de alte persoane,camera foto sau video, ceva impotriva insectelor, palarie de soare si niste lucruri pentru igiena personala(cosmetice, sapun, sampon..etc).

| EvanescenceOne a răspuns:

Camera foto sau video, ceva impotriva insectelor si niste lucruri pentru igiena personala(cosmetice, sapun, sampon..etc).