| WeLoveIceCream a întrebat:

Am o mica problemutsabig grin.Sunt prietena de un an cu un baiat. Totul a inceput in prima zi de scoala. De prima oara cand l-am vazut mi-a placut de el. El o placea pe o fata de la mine din clasa. Ea era din pacate si din fericire cea mai buna prietena a mea. Acum intervine un lucru foarte ciudat dupa parerea mea. Eu i-am cuplat, pentru ca imi placea ft mult de el si pentru ca ea era cea mai buna prietena a mea. Se intamplau foarte multe lucruri intre ei, mereu cand unul avea o problema venea la mine, ii ajutam si cu relatia, etc. Si eu am devenit pe parcurs foarte buna prietena cu el. Pana la urma s-au despartit si si-au vazut fiecare de vietile lor. Eu si el ne-am mutat la scoli diferite(acum niciunul dintre mine, el si fata aia nu mai suntem in aceeasi scoala). Eu am mai vorbit cu el, ne intelegem foarte bine si suntem ca si fratiibig grin. Stiu ca ma place pentru ca mi-a spus. si eu il plac, dar nu i-am zis si nu ii voi zice. Noi nu suntem impreuna din cauza diferentei de inaltime(el e mai scund ca mine). Stiu ca e un lucru ridicol, dar ma rogstraight face. El are iar prietena, dar acum si relatia dintre mine si el s-a schimbat. Am inceput sa ne spunem "te iubesc" si tot felul de chestii din astea, ma ia im brate, etc. Si nu m-am prins inca ce e cu chestia asta. De ce se poarta el asa? ce e cu noooi? Help pls! Dau fundita care ma ajuta!

4 răspunsuri:
| SweetSecrets a răspuns:

Nu inteleg de ce e cu alta fata daca te iubeste...asta demonstreaza ca nu tine la tine cu adevarat.sadtrebuia sa ii marturisesti ce simti pentru el la timp...acum ai mai crescut si esti mai inalta ca ellaughingAcum vorbind serios, eu cred ca sunteti mai mult frati decat iubiti.P.S.Iti sugerez sa ii marturisesti ca il placi atunci cand va fi si el macar de inaltime cu tine ca sa nu zic mai inalthee hee:*. Funda?love struck

| WeLoveIceCream explică:

@SweetSecrets: Poi cam asa.nu e vba ca am crescut eu, dar el e ft scund pentru varsta lui.nu stiu ce sa fac.suntem hyper buni preteni si nu as vrea sa stric o prietenie pentru o relatie care nu stiu daca va fi, sau nu stiu cat va tine.e ciudat! Si mereu imi zice ca "daca as fi mai scunda ar fi cu mine"...ma rog.o sa ma mai gandesc!sad...Ms mult oricum, poate iti dau si funda!happy

Răspuns utilizator avertizat
| Bellinda99 a răspuns:

Daca ai spus ca va ziceti unuia altuia ca va iubiti atunci vb odata cu el si spune-i ca tu il iubesti foarte mult si ai vrea sa fiti impreuna.