| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema care nu prea poate fi rezolvata.sad Vara trecuta am fost la Herculane 7 zile, a fost minunat, am avut o vacanta de vis, numai ca vara asta nu mai merge, din cauza banilor. Eu vreau sa mergem din nou la Herculane dar a zis mama ca pica, si a zis ca se mai gandeste in privinta la Sacelu(dar si aia s-ar putea sa pice, sa nu imi fac sperante). Faza ii ca daca noi mergem la Sacelu, bunica mea are casa la cativa km de Bai si noaptea dormim acolo si de dimineata pana seara mergem, timp de 10 zile...sad Dar acolo nu este apa, sunt paienjeni, mizerie, gandaci si cum e vara si serpi I don't want to see si de aceea nu vreau sa merg la Sacelu, eventual daca am sta in cazare undeva dar nu la tarasad Nu stiu unde am putea merge undeva ieftin, convenabil, macar acolo 4 zile. Chiar nu suport sa stau in casa, sunt alba ca branza si nu vreau nici la tarasadAdica nu o sa rezist acolo atatea zile nespalataI don't want to see Stiu..nu prea am ce face, voi ce ati face in cazul meu daca ati dori neaparat sa mergeti undeva si nu ati avea cu ce? Fundoi:X♥

2 răspunsuri:
| theStraightEdgeSavior a răspuns:

De ce nu stati cu cortul, stiu ca acum cativa ani era o zona de campare langa un rau, foarte aproape de bai

| xMonsterRockX a răspuns:

Pai..eu as merge la Busteni, la Voineasa sau la Sinaia..Sau pe langa Cascada Urlatoarea..nu stiu..eu aici as merge