| DarkEmerald a întrebat:

Am o problema, m-am certat cu o prietena buna deoarece i-am zis ca e crush si ea mi-a dat frinedzone, iar dupa ne-am cam certat pe tema asta si acum nu mai vorbim absolut deloc.
Cum fac sa ma impac cu ea?

4 răspunsuri:
| Cancerigen a răspuns:

Salut, cum ti-a dat friendzone? O sa-i treaca pana maine, poimaine ca nu aveti 10 ani. Sper? Corect? Nu? Sau?

| Violleta2022 a răspuns:

Mergi si cere-ti iertare!

| OldSoul a răspuns:

De ce sa te impaci cu ea? Chiar vrei in friendzone?

| Xdreaper21 a răspuns:

Ok... deci tu nu ai spus ca o placi in gen de te plac ai zic stiii tu imi esti crush
Sa mor eu de nu v-as scoate toate cuvintele engleze adica like o majoreta
Am crush pe ioana
Daca va dau una va scot toata smart doiala din cap