| Lovelyix a întrebat:

am o problema. mi-am facut cont pe youtube si am postat un videoclip dar am observat ca nu se aude nimic. Apoi mi-am pus microfonul care l-am bagat in unitate. E mic si are o casca deci si vorbesti, si auzi. Tot nu mergea. Apoi am scos firul pentru casca si am lasat microfonul. Iarasi nu se auzea nimic. Stie cineva ce pot sa fac ca sa se auda, pentru ca ma enerveaza la culme ca nu pot sa vorbesc! Help! Dau vot si funda si de toate numai ajutoor! sad

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Deci tu vrei sa vorbesti si sa auzi pe Youtube cu castile tale? Nu se poate asa ceva! Youtube este un site de hosting video si socializare. Pe el poti sa incarci un videoclip si sa asculti muzica.Nu poti sa vorbesti. Da-mi linkul de la videoclip.

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/nKA3Y.jpg )
Paste Fericit!

| Lovelyix explică:

Ma refer la camera web. Fac un video la web si nu se aude nimic. Se vede ca dau din gura dar de auzit ce vorbesc nu! Ce pot face?