| MadutSsu a întrebat:

am o problema: Mi se usucă faţa, mai ales după spălare, se curăţă pielea şi o simt foarte uscată şi aspră. Se curăţă cum aş fi fost la plajă, am încercat cu tot felul de creme, dar în zadar, după orice spălare toată faţa albă ceva asemănător cu mătreaţa.Am incercat sa-mi fac si masti cu ulei de masline si tot felul de chestii de genul,dar in zadar.Ce as putea sa fac?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Uleiul de migdale dulci este un foarte bun hidratant, îl găsești la Plafar.
Masezi pielea prin mișcări blânde până intră în piele.
Nu uita să te hidratezi pe timpul zilei.
Pa, pa.

| Aduutza1993 a răspuns:

Incerca gama NIVEA. Este cea mai buna marca romaneasca. Cunosc persoane care vin din afara la noi in tara in vizita si pleaca cu sacosile pline cu diverse produse nivea pentru cei apropiati deoarece in strainatate costa de 3 ori mai mult. Sfatul meu este :in loc sa consumi produse AVON sau aduse din afara care face nu stiu ce minuni mai bine ai folosi produse fabricate la noi in Romania. Produsele din afara nu prea se vand in strainatate si de aceea le gasim la preturi mici la noi in Romania.

| grgdlk a răspuns:

O sa ti cada fata asta e n ai ce face

| inazberea a răspuns:

Poate fi de la o infectie mai bine ai consulta farmacistul