| AngelNycoleta a întrebat:

Hey TPU.am o problema Morr De Plictisealaaaaaaaaaa.ma puteti ajuta? funda!

3 răspunsuri:
| Yukidaruma a răspuns:

Da si eu sunt, eu cand sunt plictisita ma apuc sa raspund la intrebari (ca acum de altfel), desenez, compun poezi, cantece.etc, caut pe cineva cu care sa vorbesc pe mess, incep sa caut muzica pe youtube, modific poze in diferite programe, fac filmulete in movie make si alte tampenii ca sa nu ma mai plictisesc laughing, tu poti face ceea ce iti place, adica poti na a iesi si pe afara putin, sa te relaxezi (nu neaparat sa te culci), depinde de gusturile tale acum na...

| StarLordDeath a răspuns:

Intra pe facebook

| sticksulet a răspuns:

Pai da:
Citeste carti (Jurnalele vampirilorsmug)
Uita-te la seriale si sparge seminte (Supernatural; The vampires diaries; Pretty little liars; Gossip girls)
Sari coarda. Deseneaza. Fa karaoke. Danseaza. Invata sa dansezi dub step sau Drum and bass sau altelehappy
funda?happy