| Anonim3337777777 a întrebat:

Am o problemă veche dar care nu am spus o nimanui. Deci faza e ca sunt un baiat la liceu pe clasa a 12 a. Se apropie si trebuie sa imi tin si eu majoratul. Si nu stiu, parca mi-e frica fiindca nu o sa vina suficienti copii si ma fac de ras că am foarte putin copii la majorat. Adica sunt sigur de prezenta a 45. Este un numar mic?

Răspuns Câştigător
| Anonim1225 a răspuns:

Tu te temi ca e prea mic numărul 45 si altii se tem ca nu au un singur om pe care să-l cheme la ziua lui de naștere...

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pe parintii tai i-ai intrebat daca fac fata cheltuielilor si la astia 45?

| sierra1 a răspuns:

Tu la câte majorate ai fost? câți erau pe acolo?

| Anonim3337777777 explică (pentru sierra1):

Pai 20 30 dar uneori si 100...

| sierra1 a răspuns (pentru Anonim3337777777):

La câte ai fost, măcar atâția invitați prezenți o să ai

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu coteaza cati ai. Te faci de ras la cine? Daca cineva o sa rada de tine in aceasta conditie inseamna ca parerea lor nu ar trebui sa conteze.
Nu este o regula anume. Desi... nici sa faci majoratul nu este.

Numai bine si la multi ani! (cum e vorba la romani)

| Catrice a răspuns:

Putini de tot, trebuie' minim 200, așa e regula.

| Anonim3337777777 explică (pentru Catrice):

Hai că așa e regula dacă e?‍♂️

| zurick a răspuns:

Nu, nu este. Ai nevoie să fii acolo cu cine trebuie, nu cu umplutură, cine râde de tine nu are ce căuta acolo. De ce ar râde cineva din acest motiv?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

45 de invitați e un număr destul de mare, după părerea mea. Sunt copii care invită doar vreo 2-3 și nu le mai e rușine.