| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU am o problema... vreau sa imi comand online un manual de limba romana de clasa 6...si cum fac? imi trimite cartea prin posta si dupa aia cu bani cum fac?

4 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Probabil ca ti-o trimite in sistem ramburs ( la primire, platesti contavaloarea ei + taxa de expediere).

| adutzz a răspuns:

Ori ti-o aduce curierul, ori vine prin posta, cand te duci sa o iei de la posta platesti pentru ea.

| qwerty a răspuns:

O comanzi de la o librarie online si iti va veni prin curier, si tu platesti curierul cand ajunge.

| sTiCookie a răspuns:

De fapt o sati aduca pachetul acasa din cate stiu...