| Krystinutza23 a întrebat:

Am o problema:
Vreau sa imi pun niste poze din telefon pe calculator.
Am cablu de date.Cand bag cablul si in telefon si in calculator, pe telefon imi pare :" Nokia Ovi Suite " si "Memorie de masa"
Unii mi-au spus da dau pe "memorie de masa" si am dat, dar imi apare "inserati cartela memorie pentru a continua"
Nu stiu despre ce cartela memorie este vorba. Ajutati-ma!
Am dat si pe "Nokia Ovi Suite" dar in calculator nu imi apare nimic.
Intrebarile mele sunt:
Ce este "cartela memorie"?
Si daca apas pe "Nokia Ovi Suite" cum sa fac sa apara in calculator?
Vreau sa specific ca nu am mai trimis pana acum poze din telefon in calculator.
Funda + Vot

1 răspuns:
| DeepInDarkness a răspuns:

Ce model este telefonul tau? smug