| anonim_4396 a întrebat:

Am o rugaminte, am inceput sa scriu un fan fiction ca si cum :D si asta e pentru prima oara, vreau sa askult parerea voastra. Am publicat primul capitol.
http://www.wattpad.com/42240650-pierduta-in-spatiu
astept pareri si critici. va multumesc

4 răspunsuri:
| oldbluegrumpyman a răspuns:

NU SUNT SPECIALIST. Cred ca e un text dintr-o carte intr-o limba straina, tradus cu traducatorul de la google si modificat pe ici pe colo de o persoana care habar nu are care este semnificatia cuvantului "gramatica".

| GD15 a răspuns (pentru oldbluegrumpyman):

Stii, nu mi-a placut niciodata gramatica, imi place mai mult limba romana dar orola. Si textul e chiar facut de mine! big grin

| oldbluegrumpyman a răspuns (pentru GD15):

Ai ceva in tine, dar fara gramatica e greu sa te faci inteles/inteleasa, mai ales in scris. Invata sa scrii, ordinea cuvintelor in propozitie, punctuatie si vei vedea ca rezultatul va fi mult mai bun. Bafta." Ma duc sa cumpar doi pui vii." "Ma duc sa cumpar doi pui, vii?"

| GD15 a răspuns (pentru oldbluegrumpyman):

Ohhh, merci mult! (happy)