| Alllllexandra a întrebat:

Hey tpu.Am parul cret, lung si vreau sa ma duc sa ma tund,adica sa ma filez, un fel de tunsoare emo dar pentru par cret.Ce ziceti, ar trebui sa mi'l indrept cand ma duc sa ma tund ca sa poate lucra mai bine in parul meu?laughingSi daca ati putea sa
mi dati niste poze cu tunsoarea descrisa v'as iubiiiipuppy dog eyes

2 răspunsuri:
| Juleuuss a răspuns:

Tunsoarea perfectă. =))
http://www.google.ro/......tp?/imgres

| Alexandra_Aly_1997 a răspuns:

Poi nu ar trebui sa te indrepti pentru ca in momentul cand ti se increteste iar nu stiu daca o sa-ti mai placa. Daca ti'l indrepti in fiecare zi asa poti sa mergi cu el indreptat la coafor.Iti dau niste poze pe id-ul aly.alexandra1999.Fundita? big grin