| Maximiliano122 a întrebat:

Hey TPU:* am si eu o intrebare si va rog sa imi raspundeti. Pe facebook atunci cand bag poze si asa vreau sa vada doar cativa din prietenii mei nu toti cum fac? va rog frumos sa imi raspundeti dau funda si va rog sa ma iertati pentru ce categorie am ales dar la celelalte nu mi se raspunde:*

Răspuns Câştigător
| Sashavalentine a răspuns:

Cand dai la albume, apare in dreapta jos a albumului un omulet sau mai multi. Daca vrei sa iti vada pozele doar prietenii trebuie sa fie acolo doar un omulet happy.

| Maximiliano122 explică (pentru Sashavalentine):

Pai eu vreau sa vada doar cativa prieteni nu toti

| Sashavalentine a răspuns (pentru Maximiliano122):

Asa cum vrei tu sa vada doar cativa prieteni nu merge...