| Laurblv a întrebat:

Hey tpu..am și eu o întrebare;
Sunt in arest la domiciliu pentru o tâlhărie calificată cu alte 2 persoane și eu nu am făcut nimic doar am stat, întrebarea mea e pot face închisoare? ..Menționez că am stat 3 luni pe Poarta Alba după care mi-au dat arest la domiciliu, sunt primar, nu am mai avut probleme cu legea

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

" tâlhărie calificată cu alte 2 persoane și eu nu am făcut nimic doar am stat"

da-ți-ar cu executare - din moment ce doar ai "stat" inseamnă că ai fost de acerod cu tâlharii

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă ai fost primar, acum ești secundar sau troll. Ești condamnat fiindcă ai stat. Dacă ai stat, te-ai calificat. Nimeni nu îți dă arest la domiciliu DUPĂ Poarta Albă, de unde se vede că minți de îngheață apele. Ești mincinos calificat și primar agramat.

| Laurblv explică (pentru sadrian46):

Îmi pare rău dar am și dovezi că am fost eliberat pe arest la domiciliu de la poarta alba
Contribuția mea a fost mai mult de complice.
Te aștept în privat

| sadrian46 a răspuns (pentru Laurblv):

În acest caz, sunt nevoit să te cred. Mult mai interesantă este întreaga poveste, din punctul tău de vedere. Am urgențe până la 31 august, poate după aceea.