| Pistoloaiikaa a întrebat:

Am si eu o mare problema. sper sa ma ajutati. Acum 2 saptamani navigam linisita pe twitter si am descarcat niste poze. Totul normal, dar in ziua urmatoare google chrome nu mai intra. Arata doar ca se incarca si dupa ceva timp de asteptare imi aparea fereastra aia enervanta cu opriti paginile sau asteptati. Ii dadeam asteptati si puteam sa astept o saptamana ca nu se incarca. Am zis ca e de la pozele pe care le descarcasem asa ca le-am sters.Nicio schimbare. Am dezinstalat si reinstalat google chrome de cel putin 5 ori pana acum.Nimic. Am bagat si antivirusul la treaba, dar n-a gasit niciun virus. Nu stiu ce sa-i mai fac. I-am dat pana si restore de vreo 3 ori si tot nu merge. Ce-i de facut pentru ca simt ca innebunesc cu explorerul... Va rog ajutati-ma da FUNDAA!

2 răspunsuri:
| Ayskle a răspuns:

Pai si eu folosesc Google Chrome dar din explicatiile tale pare ori a nu-ti merge netul ori o problema la windows ori pana chiar o problema la place de retea.Mai multe detalii?

| Pistoloaiikaa explică:

Netul merge. Deci daca intru cu explorer se conecteaza.