| St3fY_3193 a întrebat:

am si eu o mica mare problema:d

Am bagat cardul unui aparat foto in telefon si cand l`am bagat iar in aparat scria pe ceran proteztie card si nu mai puteam sa fac poze si nici sa le sterg.De ce? Si mai poate fi facut ceva cardului, daca nu cat costa un card KINGMAX Adapter de 1 Gb. Ms si

1 răspuns:
| simaalex98 a răspuns:

Uita-te la adapter si vezi ca are un buton care se misca sus si jos la mine e gri si uitete pe amandoua partile la acel buton de obicei in jos e blocat si in sus e deblocatwinking