| xForSmile a întrebat:

am si eu o problema... De curand m-am tuns si vad ca nu imi sta asa de bine... Ce imi puteti recomanda ca sa imi creasca parul mai repede? ( Acum il am pana la umeri )

2 răspunsuri:
| loma a răspuns:

Eu iti recomand petrolul (Il gasesti in farmaaci ) si eu am avut parul scurt dar cu petrol mi-a crescut foarte repede si nici nu miroase ma refer la cel din farmacie

| Iuliana94 a răspuns:

Am inteles ca uleiul de ricin este bun si stimuleaza cresterea parului. Bineinteles ca nu o sa creasca ca in desene animate, imediat. dar putin cate putin o sa creasca. Il gasesti in farmacii si este ieftin, pana in 15 lei. Sper ca te-am ajutat