| AddryIzza a întrebat:

am si eu o problema... ma suna un numar de cosmote[ nu cu privat ] si nu vrea sa vorbeasca.
Cum as putea sa-l blochez sa nu ma mai sune?
telefonul meu este lg cookie fresh, si nu vreau raspunsuri gen : i-ati alta cartela si etc... pentru ca sunt la abonament puppy dog eyes

Helllllpp love struck. FUNIDTSA!

2 răspunsuri:
| Alexander21 a răspuns:

Poate e stricat la saracu om microfonul,si tu nu il auzi.Dai un mesaj sa isi repare telefonul inainte sa sune aiurea. Ah da, la abonament, poti bloca prin retea anumite numere.

| AndreeaClaudia a răspuns:

Poti sa intri la setari, apoi securitate si Blocare confidentialitate. Sper ca te-am ajutat!happy