| Diix a întrebat:

Am tras la sort in clasa, ca sa ne facem cadouri de Craciun reciproc. Mie mi-a picat un baiat (ma inteleg foarte bine cu el) si chiar nu stiu ce sa ii iau. (buget-max 50 lei)
Stiu ca ii place fotbalul. Dar as vrea sa ii iau si ceva specific craciunului. FUNDA :3

Răspuns Câştigător
| EU19 a răspuns:

De craciun nu conteaza cadou, conteaza gestul.(nu dati cu pietre)Ar trebui sa-i placa orice va primi pentru ca, totusi e un cadou.Cadourile te fac doar sa zombesti.(da nu fa ca un coleg de al meu, sapun, auzi la elbig grin)

5 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

O cana cu un desen pe ea de craciun, ceva de decorat bradul, o haina cu model de craciun, o caciula de craciun, un film de craciun. Sau o minge cu mos craciun.

| kiv1990 a răspuns:

O CANA cu un mesaj de craciun pe o parte si cu numele lui pe cealalta, sau daca e craciun cu o poza cu mos craciun pe ea, sau un brad impodobit
f. rau ca deja ai dat funda

Răspuns utilizator avertizat
| Calauz_Paul_1996 a răspuns:

De 50 lei poti sa ii iei o minge, aparatori, jambiere sau ghete de fotbal. De craciun chiar nu stiu ce ia-i pute da unui baiat