| YoUaReExAcTlYmYbRaNdOfHeRoIn a întrebat:

Am un telefon Orange Malibu si vreau sa imi transfer poze si cate de astea din telefon in calculator si invers. Problema e ca atunci cand conectez cu calculatorul, apare o casuta pe care sunt doua butoane: "File transfer" si ceva cu huawei mobile care este pentru internet de pe telefon. Aia cu internetul merge, dar celalata optiune cu file transfer nu merge. Cand apas pe ea, nu imi apare nimic. Driver nu mi-a dat odata cu cumpararea telefonului. Card de memorie nu am. Cablu usb am(normal). Ziceti-mi daca stiti ce sa fac ca sa pot trimite fisiere din computer in telefon si din telefon in computer.

1 răspuns:
| Ynutzika a răspuns:

Ia-ti bluetooth/inflarosu pentru calculator. nu stiu cat costa dar, acum ctiva ani mie mi-a mers