| nokautone a întrebat:

Am un telefon Samsung Star II. Vreau sa imi descarc pe el aplicatia "Tom Cat Talking" adica pisicuta aia care repeta ce spui, dar nu am Android pe telefon.Pot sa fac ceva pentru a merge pisicuta vorbitoare pe telefon? FUUUNDA +VOT

1 răspuns:
| andreea_9679 a răspuns:

Pai ...de preferat cred ca ai putea sa mergi la un magazin de telefoane.(Samsung) unde ai putea sa te informezi de acest lucru si poate pisica aceea nu se potriveste tipului tau de telefon ..sunt mai multe modele; succes