| justmegirl a întrebat:

am vazut niste tenisi super frumosi la leonardo pentru scoala...sunt marca patrol daca o stiti si culoarea albastru cu galben

ii ador da nu stiu cum sai conving pe ai mei sa mi ia...idei?

P. S ai mei stau oleaca prost cu banii...
tenisii sunt 60 de lei da merita banii i-am si probat
.

funda pentru rasp bun si voturi
scuze de greselile gramatice

3 răspunsuri:
| Catcherintherye a răspuns:

Pai incearca sa faci chestii frumoase pentru ei : spalat vase...etc. si cand se odihnesc si uita la tv vb cu ei si la sf adu vorba de tenisi si cat de mult ii vrei dar p un ton calm si nu te stramba cand vbwinking

| ღÐelly a răspuns:

Pai incearca sa strangi banii tai, sau sa ii ajuti la treabawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fă singur rost de bani. Du-te pe variantă și scoți 60 de ron in 20 de minute.