| Claudia852963 a întrebat:

Hey TPU.Are ceva google ca atunci cand caut ceva imi apare bara unde scriu sus si imi arata site-urile.Si nu imi place asa cryingCe pot face? Fundita :*

3 răspunsuri:
| TheFeeye a răspuns:

Pai asa e el, asa apere la toata lumea. Schimba-ti browserul de cautare desi la mare majoritate apare asa. Dupa parerea mea eu spun sa ramai cu Google asa cum este el. Nu ai cum sa-l schimbi.

| Helper004 a răspuns:

Poti sa apesi pe ctrl si h si iti apar toate programele pe care ai intrat in stanga si dupa aia le stergi cu deletehappy

| Claudia852963 explică:

Gata,nu mai face asa happy