| Katakito a întrebat:

As dori si eu niste denumiri de jocuri online ca Imvu, Second Life, Metin, etc Pe acestea le-am jucat dar as dori si altele daca mai exista, astept denumirile.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| SyMpL3 a răspuns:

Sunt multe cele mai multe fac parte din jocurile mmorpg cum ar fi metin2, perfect world, 4story si altele te invit sa le incerci... FUNDA?

3 răspunsuri:
| Katakito explică:

Le-am jucat pe amandoua laughing eu ma refeream la jocuri care se descarca in pc nu direct online. happy

| pisicutablue a răspuns (pentru Katakito):

Nu prea joc din astea tongue

| CrisyMissy a răspuns:

G.T.A,metin 2, sims, our world etc... funda?