| Georgyanna_Laurra_1999 a întrebat:

Hey TPU..as vre si eu cv sts..cv de plictiseala,,de prietenia distrusa,, de despartire de persoana draga tie.ori care.:*
Multumesc Anticipat.:*

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| EuGabriela a răspuns:

De dragoste
nu plang pentru ca ai plecat rad pentru ca am scapat
ma-i omorat de atatea ori ca nas putea sati doresc decat sa mori, insa iti propun un targ raman eu om si tu un porc
N-ai să te schimbi... degeaba timpul trece... ai fost si ai ramas un suflet rece
Un pix Un jurnal Si mii de ganduriAmintiri ramase Scrise in acele randuri

Vreau sa simt din nou ca pot sa zbor. Am incercat dar nu te pot uita asa usor. Mor incet, simt cum totul ma doboara. Hai sa o luam de la inceput, suferinta sa dispara!

E greu sa mergi pe culmea vietii cu inima pustie, e greu sa suferi in tacere si nimeni sa nu stie

Calca-ti pe orgoliu si raspunde-mi la intrebare: Daca te-as calca si eu pe inima ce ai zice, doare?
Cand tu ai o suparare numai eu stiu ce te doare, si atunci cand dai de greu langa tine sunt mereu de ce na-i facut si tu la fel?
Am inteles ca totul s-a terminat, dar intelege si tu cat de greu e de uitat
Primul sarut nu se uita niciodata! Asa mi-ai spus, dar tu l-ai uitat de mult!
de prietenie sfarmata:
Au trecut problemele au trecut anii grei, acum am prieteni si fericirea mea vine cu ei