| DayanaDya a întrebat:

as vrea sa cer un sfat in special fetelor, daca un baiat te saruta si zica ca tine la tine, dar dupa spune ca place pe alta cam ce-ar insemna asta? Eu zic. ca ar face misto, acum nu stiu vreau sa aud parerea voastra, dau funda! :*

Răspuns Câştigător
| AlexandraIleana a răspuns:

Ii un mincinos, nesimtitwinking Adica te saruta si iti spune ca tine la tine si pe urma zice ca ii place alta fata? Cine pana mea se crede si ala? Crede ca poate sa aiba toate fetele dupa curu lui? Draga mea asta a facut misto...ar trebui sa te razbuni pe el.gen ca te prefaci ca nu sti ca isi bate joc de tine si sa-i continui jocul si sa-i faci numa lucruri rele ca sa se simta prost. oh go on

6 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Poate te place si doar te tachineaza sa-l placi mai mult.Aceasta face parte din tehnica de razboi intre sexe!

| pinkystyleツ a răspuns:

Pai acum sa fim seriosi. Fiecaruia ne place de cineva. Dar mai pretios este sa tii la o fata. Eu zic ca incerca sa te faca geloasa sau pur si simplu glumea oh go on

| irina20 a răspuns:

Doar se joaca cu tine, numic mai mult.Mai bine incearca sa-l eviti.

Răspuns utilizator avertizat
| HELBINSKI a răspuns:

Probabil nu tinea asa de mult la tine, ci doar a fost din interes, si daca a mai avut si tupeul sa iti zica in fata ca place pe alta, sigur nu tinea la tine pentru ca nu te-ar fi ranit. Nu trebuie sa bagi in seama. Mai sunt baieti.

| SellyStyles a răspuns:

Mdaaa,eu zic sa nu te astepti la ceva serios...Cred ca doar are chef de abureli laughing.