| JustOneSmile a întrebat:

Hey TPU.As vrea sa imi spuneti si mie niste statusuri dragute, pentru mess.

Răspuns Câştigător
| elinara a răspuns:

► play la fericire ▌▌pausa la ginduri ■stop la tristete! ♥ Let's Gooo!

4 răspunsuri:
| Nono12346 a răspuns:

1.Da, e Golan.Shi? Foarte binehappy Dar Golanul asta ma iubeste doar pe mine:X!

2.Din lacrimile care au curs pentru tine, as uda o gradina de trandafiri si cu petalele lor ti-as presara tot drumul vietii tale ca sa nu ma poti uita niciodata.Te-am iubit fara sa imi dau seama, tu ai plecat si nu cred ca m-ai iubit vreodata dar eu inca te iubesc. Poti sa fii la mii de kilometri distanta, te rog, accepta-ma asa cum sunt! Te iubesc:X

3.Regreti? Regreta pentru ca acum e prea tarziu.Am plecat si n-o sa mai vin.

4. Vreau o viata nouaa si de restuuu`8 caramele:X

5.Lasa-ma sa fac.si bune si rele.dar macar sa stiu ca sunt greselile mele!

6.Nu Sunt O sfanTa Dar nici 0 VaGabOanThawinking Respect pentru baietii ce stiu Sa preTsuiaSca 0 faTha!

7.Sunt 1000 de oameni care vor sa ma schimbe.Sa faca ceva.Dar ii dau la o parte si merg mai departhe...e alegerea MEA; x

8.Un prieten bun iti vede prima lacrima, a doua o sterge, a treia o opreste!

9.Ei n`au habaru` sa copie originalu`

1o.E doar un vis frumos care se tot repeta si doar in visul meu gasesc lumea perfecta nu incerca sa clipesti ca risti nu vrei sa vezi oameni tristi.de azi traiesc cu ochii inchisiwinking

11.E greu sa plangi aqlo unde radeai odata...sa vezi cum fericirea in lacrimi ti`e scaldatasad

12. Sa ai curajul sa spui "da". Sa ai curajul sa spui "nu" Si-n orice clipa grea a vietii sa fii mereu acelasi tu.si tine minte.Viata merge inainte!

13.O singura luna intr-o mie de zori.Un singur soare intr-o mie de nori.Mii de iluzii intr-o singura minte. 1ooo de ganduri in 2 cuvinthe!love struck

14. Dintr`o mie de cuvinthe, 900`s despre tine.Asta v-a schimba doar moartea care te cheama la mine:Xsmug

15.stiu ca maine s` in0arce ca nu`mai are ce face. doar pe mine ma ubeshte si ma place; x

16.Ce dimineata, eu cu lacrimi pe fata.Shi ce mai viata. fara nici o speranta.straight face Tare mi`e frica`:-s sa traiesc fara tinebatting eyelashes tu pentru mine-ai fostsad Ce`aveam mai scump pe lumeee:X

17.Numele tau de azi il voi uita.chiar daca` plange de dor inima.Singuratatea sora imi va fi.si lacrimile nu se vor opri.straight face

18.Jur ca`am sa te blestem sa n`ai parte nici tu. dragostea ce`0 port acumbroken heart te`ai jukt cu viata mea.da da niciodata nu-l pot uita.sigh

19.Am ramas singura si privesc spre cer.Am ramas fara putere nici nu pot sa zbier.Dar pastrez o amintire ce imi da speranta si ma ghideaza catre lumina ce o cautam in viatalove struck

20.Tulove struck. Stii ca poate e mai dificil thinking Dar in ochii tai caprui vad un sufleth d` copilbatting eyelashes ce vrea si incearca sa iasa la suprafata straight facesperand s` cucereasca 0 inima d` gheatahappy

21.Eu nu ma rog, nu impl0r nu am sufleth` de mil0g mie sa`mi sugetzi ****`n public, nu traiesc pe` bl0g. Nici un dr0g nu ma poate c0ntr0la ca`s tare iar mandria ma tine vie, intreaga pe picioarewinking

22.0 ard in m0d bizar.Cu b0mba`n buzunar.va futh` in gura iar!

23.Am s` bag doua ziare mototol in buzunare s` vad cine`i langa mine cand` am buzunare pline.Dar s` vezi surpriza mare cand` le`0i spune ca`s ziare am sa vad pe` fata lor.s` vad care`i vanzat0rhappy

24.N`ai s` auzi din gura mea.te iubesc, te ador phbbbbt iti voi oferi in schimb. doar cuvinthe` ce dor.winking

25.Sa fii ce vrei tu sa fii, nu ce vor altii Sa faci ce vrei tu sa faci, nu ce fac altii Sa gandesti cum gandesti tu, nu cum gandesc altii.happy

26.Are o aura ce te`atrage stie ca o placi d`aia nu te lasa in pace.e atat de tacuta misterul iti provoaca o privire pierdutasmug

27.Nu inteleg m0tivul de ce tot ma evitzi.nu prea salutzi da` multe`ai vrea sa`mi zicismug

28.mi-am dat seama dp` cum ma privesti, te uiti la mine fara sa`mi dau seama seama.si zambesti

29.Singura chestie pe care vreau sa ti`o spun.e sa-ti ascultzi inima o sa`ntelegi oricum`.Nu mai asculta de altii.vor sa te minta si multe fete ar vrea in brate sa te simta.smug

30. T0athe` veneau, treceau |-8 dar nimic nu ramanea.straight face Nici baiatu` care sa jur ca ma iubea:*

31.Nu vreau averi. Vreau doar un baiat` care sa ma sune sa`mi spuna :"Ai grija d` tine iubitha`.Te pup:*. Noapte bunawave!

32.Lasa timpu` sa treaq` ca`s faci treaba s` meargahappy.Nu te grabi. vei reushihappy

33.Te uiti la mine si nu`ti vine s` crezi cum o pushtoaik` ca mine te-a facut sa 0 visezilove struck

34.Va veni odata vremea cand` in urma vei privi.Ai vrea s` reinvie bucurii si nebuniismug Da` trecutu` s` ascunde.nu mai vine nici0data.Numai amintirea spune ca asa a fost odatasigh

35.Ce crezi ca ma faci geloasaraised eyebrows Nu fraiere, nu ma intereseazaoh go on Nici de tine nici de ealaughing Esti chiar prost daca ai ales asawinking Hai pha`wave Te pupa amica tha!:*
funda?big grin

| elinara a răspuns:

Девушка-это солнце, которое должно светить всем, но греть ОДНОГО!

| elinara a răspuns:

Te poti simti singur, trist, dar niciodata invins. Poti pierde, poti gresi, poti suferi, dar nu te gandi sa abandonezi. Priveste viata cu ochi de invingator si ai sa vezi cat e de frumoasa! happy sper sati placa din toate aceste 3 macar unu tongue :d

| elinara a răspuns:

Femeia nu va uita niciodată bărbatul care o face să zîmbească, iar bărbatul nu va uita femeia care îl face să plîngă