| Nicoletaaaaaaaaaa a întrebat:

:*. As vrea sa ma ajutati cu niste sfaturi [ nu neaparat de la fete ]. Ok, sa incep povestea: Eram cu o fata pe banca din fata blocului meu, si a venit un baiat, si a stat cu noi. Ne-am strans multi atunci. Si se uita mereu la mine, ok, a trecut pe la banca aceea vreo 3 seri la rand, si, intr-o seara m-a intrebat cati ani am. I-am spus, mi-a cerut nr, i l-am dat si a doua zi am iesit si am devenit iubiti. Ok, totul frumos, a tinut ceva timp, dar ne-am despartit. Dupa ceva timp, de ziua lui m-am gandit sa ii dau mesaj cu "la multi ani" tipic romaniilor doarlaughing. I-am dat si am inceput sa vorbim. dupa aceea iar am iesit, si, mereu cand ne vedeam ne sarutam. Pana intr-o seara cand, a venit baut la fata aceea cu care eram eu pe banca respectiva si mi-a spus ca ma iubeste si etc. Dupa toate acestea am mai iesit dar practic nu am mai fost impreuna. Dupa ceva timp am dat de el prin cartier, am vn cu el si a venit cu mai multi si mai multe fete la mine, si iarasi ne-am sarutat si i-a spus celei mai bune prietene a mea ca : ' ba, eu as vrea sa fiu cu ea'... Acum iarasi nu prea am mai vb. Ce pot face? Va rog, multe raspunsuri, thanks:*

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu prea poti face ceva, am impresia ca nici nu stie ce vrea...

| Nicoletaaaaaaaaaa explică (pentru mona):

Iti dai seama cat sunt eu de confuza...pentru ca astept ceva ce poate nu se va intampla.

| Nicoletaaaaaaaaaa explică (pentru mona):

Ok, asa e, nu stie ce vrea, dar nu stiu ce pot face eu, sa astept sau nu.

| mona a răspuns (pentru Nicoletaaaaaaaaaa):

Tot ce poti fac e sa iti vezi in continuare de viata ta, fara sa astepti o minune, daca e sa fie ceva, va fi cu siguranta mai devreme sau mai tarziu

| Babyralu99 a răspuns:

Dupa parerea mea, el este cam nehotarat si nu stie daca vrea sa fie cu tine sau nu. Eu zic sa vorbesti deschis cu el si sa il intrebi daca are intentii serioase cu tine si daca nu are, poti sa ii spui sa ramaneti prieteni. happy

| Nicoletaaaaaaaaaa explică (pentru Babyralu99):

Ok... nici eu nu stiu ce vrea de fapt straight face, oare el chiar simte ceva pentru mine? de ce nu a mai avut nicio relatie stabila de cand nu am mai fost impreuna? Sunt intrebari fara raspuns. Voi vorbii cu el...mai astept cateva raspunsuri si voi da si fundita :*.

| Nickolas94 a răspuns:

Daca nu stie ce doreste e problema lui.
Ii zici frumos: -Sau spui ce doresti cu adevarat sau la revedere...