| RamboBike3 a întrebat:

As vrea sa scriu o catre dar nu stiu despre ce! Dati-mi ideei despre ce as putea sa scriu! Lucruri interesante! Dau funda la ceea mai buna idee! As vrea ideei cat mai repede!

Răspuns Câştigător
| July4427 a răspuns:

Un grup de adolesceni care pleaca in vacanta le spun parintilor ca merg la hotel. Masina se opreste in padure, iar telefoanele nu au semnal. Ies din masina si gasesc o casa. Apoi descopera ca sunt vanati de fantomele din casa si hotarasc sa stea toti intr-o camera. totusi, rand pe rand, dispar pana mai ramana doar unul din ei care e terorizat in continuu, spre placerea fantomelor. laughing

4 răspunsuri:
| Weedier a răspuns:

Cv despre vara, poti sa scrii k in tara(sa-i dai tu numele) copiii mergeau la scoala doar 3 luni, iar restul era vacanta si, desigur, vara!big grintara asta era plina de veselie, de vata pe bat si de ponei zburatori laughing si mai era o tara in care copiii aveau doar 3 luni de vacanta si resul scoala. tara asta era plina de tristete si intuneciune, varcolacii umblau peste tot si tot mai multi copii paraseau scoala si casele lor si se duceau in tara plina de veselie si de aici...mai inventezi tu cv! cred ca ma crezi inca un copil, dar eu chiar as vrea sa fie asa, cu 3 luni de scoala si restul vacantalaughingrolling on the floorfunda?big grin

| IgoToHellForThis a răspuns:

Ce stupid vrei sa scrii o carte si nu sti despre ce.O sa fie cartea ta si tu trebuie sa vi cu ideea. Daca pui intrebarii de genul asta pe TPU nu cred ca vei primii raspunsuri cu idei foarte inteligente.Bafta.Incearca sa gasesti tu ideea tongue sa fie ceva mai neobisnuit

| UrbanGurlx a răspuns:

Ceva cu chestii paranormale, adolescenti, drama. putin haz..chiar si fantazie.

| andreionut142 a răspuns:

Ceva fantastic sau ai putea sa faci cu o fata sau un baiat( la alegere) sa se fi dus cu scoala intr-o excurisie intr-o pestera si acolo fata sau baiatul(depinde ce ai ales tu) sa fi parasit grupul si atunci sa il fi muscat un liliac si de atunci sa se fi transformat intr-un vampir... si de aici te las pe tine sa dai frau liber imaginatiei. ( Toti copii si adolescenti sunt pasionati de vampiri)